Jadralni klub Sailsaition

Največja šola navtike in jadralskih veščin v Sloveniji.

Jadralni klub Sailsation je blagovna znamka, ki deluje pod okriljem Društva Sidro. Specializirana šola za ljudi, ki vstopate v svet navtike in posebej za tiste, ki se želite naučiti jadralskih veščin.

• Napreden pedagoški proces in lastna literatura, s katerima dosegamo izredne rezultate na izpitih
  • Mladi, izkušeni učitelji s številnimi licencami z bogatimi praktičnimi izkušnjami pri plovbi na morju
  • Izvajanje tečajev po celotni Sloveniji.
  • E-učenje. Ponujamo možnost uporabe spletne učilnice za kvalitetno pripravo na izpit.
  • Izjemno nizka cena. V ceni tečaja so všteti stroški vse literature in delovnih pripomočkov ter predavanja.
Ekipa Sailing club Sailsation

Ekipa Jadralni klub Sailsation

Ekipo učiteljev sestavljamo izkušeni jadralci z mednarodno priznanimi izpiti in licencami. Ker sami uživamo v jadranju in morju želimo, da varno uživate tudi vi. Se vidimo na morju.

Jadralni klub Sailsation
Valjhunova 11
prijava@tecaj-za-coln.si
Obratovalni čas:
pon–pet: 8.00–17.00

Uradni podatki

Navigandum d.o.o.
Savska cesta 23
ID za DDV: SI38031248
IBAN: SI56 0288 9026 2960 658 (NLB d.d.)

Sledite nam