aaaaaaaaaJadralni klub Sailsaition

Jadralni klub Sailsaition

Sodobna navtična šola za učenje raznovrstnih pomorskih veščin v Sloveniji.

Jadralni klub Sailsation je blagovna znamka, ki deluje pod okriljem podjetja Navigandum d.o.o. Specializirana šola za ljudi, ki vstopate v svet navtike in posebej za tiste, ki se želite naučiti jadralskih veščin.

• Napreden pedagoški proces in lastna literatura, s katerima dosegamo izredne rezultate na izpitih
  • Mladi, izkušeni učitelji s številnimi licencami z bogatimi praktičnimi izkušnjami pri plovbi na morju
  • Izvajanje tečajev po celotni Sloveniji.
  • E-učenje. Ponujamo možnost uporabe spletne učilnice za kvalitetno pripravo na izpit.
  • Izjemno nizka cena. V ceni tečaja so všteti stroški vse literature in delovnih pripomočkov ter predavanja.

Ekipa Jadralni klub Sailsation

Ekipo učiteljev sestavljamo izkušeni jadralci z mednarodno priznanimi izpiti in licencami. Ker sami uživamo v jadranju in morju želimo, da varno uživate tudi vi. Se vidimo na morju.

Uradni podatki

Navigandum